€ 19,50
Levering
- Gratis verzending vanaf 17,50 *
- Met iDEAL of achteraf betalen **
- 30 dagen bedenktijd
De fonkeling van licht is de derde dichtbundel van Boris Kanen (Nijmegen, 1973). Deze uitgave is de afsluiting van een trilogie waarin de mens centraal staat: Klanken als de stilte valt (2018), Veren komen niet uit de hemel vallen (2019) en De fonkeling van licht (2021). Voor deze uitgave liet de auteur zich in Kasteel Engelenburg in Brummen inspireren door het leven van alledag, waken en slapen en realiteit.
Met foto’s van de bekende iPhone-fotografe Annet de Graaf.
"De poëtische zielenroerselen van een dichter. Boris Kanen reflecteert en ontrafelt zichzelf in gevoelige en beschouwelijke gedichten. En toch ontbreekt ook de kwinkslag niet."
– Ruud van Neerven, dichter
€ 19,50
Levering
- Gratis verzending vanaf 17,50 *
- Met iDEAL of achteraf betalen **
- 30 dagen bedenktijd
Productinformatie
Auteur | |
Verschenen |
2021
|
Verkoopprijs |
€ 19,50
|
Afwerking |
Harde kaft (met leeslint)
|
* Bestellingen vanaf € 17,50 worden gratis verzonden. Over bestellingen onder de € 17,50 worden € 2,49 verzendkosten gerekend. Verzenden naar landen binnen de EU
bedraagt € 10,00 per bestelling (buiten de EU verschilt het tarief per land).
** Voor betalen via iDEAL worden geen extra kosten in rekening gebracht.
** Voor betalen via iDEAL worden geen extra kosten in rekening gebracht.
Ken je deze boeken al?
Wondvocht
€ 19,99
De fonkeling van licht
€ 12,50
De fonkeling van licht - vijver
€ 19,50
Weet je nog, alles?
€ 21,95
Reacties
Reactie toevoegen