Uitgeverij Palmslag richt zich met veel enthousiasme en ambitie op literatuur, poëzie, populaire fictie en non-fictie.

De insteek

"Ik ben een man die zijn leven leeft door in en uit te ademen en te werken in een doe-het-zelfzaak. Ik heb minachting voor de wereld en de mensen die erop leven. Ik maak kruiswoordraadsels, en sinds kort sudoku’s, kijk tv en hou van Dr. Phil en natuurdocumentaires, vooral wanneer daarin dieren elkaar afmaken. Verder heb ik geen hobby’s. ’s Avonds in bed fantaseer ik over een onbewoond eiland, en zo af en toe over het plegen van de perfecte moord. Die pleeg je door zomaar iemand, op zomaar een plek, op zomaar een moment, om te brengen. Geen plan, geen motief, je zakt door je knieën wanneer je het slachtoffer in de rug steekt. De moord gebeurt natuurlijk met een mes. Iedereen heeft een mes."

Auteur(s): Serge Pils Beoordeling:  
bekijk alle (1) reviews

Hoofdpersoon P. is een wat onaangepaste, zonderlinge figuur die niet veel opheeft met zijn omgeving en de mensheid in het algemeen. Over zijn leven zou je in eerste instantie niet zeggen dat er een even spannende als hilarische thriller over geschreven kan worden: overdag werkt hij in een doe-het-zelfzaak en 's nachts koestert hij - uit pure verveling - een moordwens. Wanneer twee vrouwen zijn leven binnenstappen lijkt de onhandige interactie met hen hem af te leiden van het pad de perfecte moord te plegen. Maar is dat ook zo?

Auteur Serge Pils houdt je een confronterende spiegel voor en schuwt geen enkel stijlmiddel om de bevreemding zo groot mogelijk te maken. Want een perfecte moord: fantaseren we daar niet stiekem allemaal weleens over? De insteek is een absurd avontuur dat je achterlaat met een ongekende kater en een sardonische grijns om je mond. Een mustread voor liefhebbers van Anton Valens, Charles Bukowski en Herman Brusselmans!
 

Reacties

Karin Krijnen (niet gecontroleerd)

Ondanks het feit dat deze man raar reageert op de wereld,zo ik het boek graag lezen,duimen dus maar..

Reactie schrijven

 

€15,95

Levering

Gratis verzending vanaf 17,50 *
Met iDEAL of achteraf betalen **
30 dagen bedenktijd

"Wat een debuut wordt hier neergezet! Een boek dat je leest met een grote grijns en lach op je gezicht. Geen standaardboek, verfrissend, zeer veel humor en enkele thrillerachtige elementen. Eénmaal begonnen in dit boek, was ik niet meer te stoppen en beleef je met P. de ene na de andere hilarische gebeurtenis. Ik heb er ontzettend van genoten en Serge heeft er dan ook een grote fan bij!"  Anne Jan de Jong

"Het voelt soms net als een Ravensburger puzzel van een paar duizend stukjes die je compleet moet zien te krijgen. "  De Thriller

"Het boek is uitstekend. (...) Het is zowel spannend als uiterst vermakelijk. Er zitten zelfs opwindende passages bij wat de veelzijdigheid van de schrijver benadrukt. "  Thrillerlezers

Productinformatie

Auteur

Serge Pils

Verschenen

zaterdag 17 mei 2014

ISBN

978-94-917731-7-4

Verkoopprijs

15,95 euro

Aantal pagina's

408

Formaat

14 x 21,50 cm (staand)

Afwerking

paperback

Misschien ook leuk om te lezen

Beschermduivel

Ronald van den Broek

€18,95

Hysteria

Dinie Bell

€15,00

Dodelijk bedrog

Patricia van der Broek

€12,50

De geluksverdeling

André Degen

€15,00

* Bestellingen vanaf € 17,50 worden gratis verzonden. Over bestellingen onder de € 17,50 worden € 1,50 verzendkosten gerekend. Verzenden naar landen buiten Nederland bedraagt
€ 10,00 per bestelling.
** Voor iDEAL worden geen extra kosten in rekening gebracht. Kiest u tijdens het bestelproces echter voor 'Achteraf betalen' dan worden er € 1,50 aan extra kosten doorberekend.

Betaalmogelijkheden

iDeal Overboeking

Twitter feed

17 uur 13 min geleden
Afgelopen zomer verscheen ‘Scherven hebben geluk’ van Harm Stapert. Met Harm zijn bijzondere kijk op het leven maak… https://t.co/9mNyfpWv9h
1 dag 17 uur geleden
Onze is genomineerd voor de : een lijst met daarop 400 inspirerende vrouwen die uitblinken… https://t.co/3atqsgGow5
2 dagen 13 uur geleden
'De nacht van de blauwe eekhoorns', de debuutroman van Leo A. A. de Jong over seks, eenzaamheid en het noodlot, hee… https://t.co/mSL5ly9hpp

Nieuwsbrief

Abonneer je op onze gratis nieuwsbrief en wij houden je op de hoogte van het laatste nieuws over Palmslag.

Maandelijks verloten we een boek onder nieuwe abonnees!

Palmslag

Stay informed on our latest news!

Contact

06 218 263 97
Contact van maandag t/m donderdag tussen
9.00 en 16.30 uur


Mailen kan natuurlijk altijd!

Volg ons hier:

2018
website door: wemagine